Skip to main content

Małe kontra duże

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz14

 1. Damian

  Ja tak mam z domem. Wolę mały, skromny, przytulny, aniżeli wielkie posesje. Ot tak mi się utarło.

 2. Marek

  To wszystko niestety prawda. Ludzie na urlop jadą po to aby odpocząć. Za 2 tys zł na osobę to ja wolałbym coś pozwiedzać niż wylegiwać się na basenie przy hotelu. Dla mnie jest to marnotrastwo pieniędzy. Zdecydowanie wybrałbym hotel 4 gwiazdkowy zamiast 5, żeby po prostu nie przepłacać.

 3. mala11

  Ja preferuje hotele nieduże, 3 gwiazdkowe. W takich hotelach jest wszystko czego mi trzeba, czyli czysty, nieduży pokój, dobre jedzenie i basen. Nie widzę sensu w wydawaniu olbrzymich pieniędzy na miejsce, gdzie i tak w zasadzie tylko śpimy. No chyba, że ktoś jedzie na wakacje aby zwiedzać hotel, a nie konkretną miejscowość czy kraj.

 4. Surfer

  Świetny opis – w takich małych hotelikach to możemy przynajmniej zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie miejscowych i znacznie lepiej poznać kulturę kraju.

  Ja za 2 tyg. jadę na Rodos na windsurfing i nie wyobrażam sobie żebym miał przesiadywać w 5* hotelu – znacznie bardziej preferuję małe, lokalne hoteliki blisko plaży i z dala od całego turystycznego świata.

  1. Charmante Author

   Z przyjemnością zobaczę Twoje zdjęcia, podziel się opowieścią gdy wrócisz 😀

 5. Klaudia

  W hotelu jest o tyle wygodniej, że nie martwisz się o posiłki, ale jednak jesteś przywiązana do pewnych stałych godzin i musisz w nim być. W Egipcie nic innego nie wynajmiesz, ale już w Europie coraz modniejsze są apartamenty na wynajem.

  1. Charmante Author

   W Egipcie jest możliwość wynajmu apartamentu, mieszkania, domu. W samej Hurgadzie możesz wykupić też 70 m2 za 100 tys. zł. w prestiżowym miejscu.

 6. Ecocomfort

  Wszystkie hotele które wybieramy są nie duże,nie tylko że są przytulniejsze i człowiek czuje się swobodnie jak w domowym zaciszu,ale jeszcze dlatego że w dużym hotelu panuje chaos i jest straszny ruch.A przecież na urlop jedziesz aby odpocząć anie żeby bez przerwy coś dudniło za uszami.

  1. Charmante Author

   W dużych akurat dobrze się czuję, tym bardziej, że mam możliwość wykłócić się o lepszy pokój. Nigdy nie trafiłam na pierwszy strzał dobrze, to znaczy na pokój za który zapłaciłam. Po drugie w hotelu spędzam tylko noce, i jeden dzień na poznanie się z możliwościami obiektu. Chyba, że dopadnie mnie zemsta (Egipt)i muszę mieć dobry pokój na odchorowywanie 😉

 7. orlabaszta

  Jak dla mnie wszystko zależy od tego z kim się podróżuje. Jak kiedyś jeździliśmy z dziewczyną za granicę to też woleliśmy małe hoteliki, teraz (już z żoną) i dzieciakami wybieramy częściej większe obiekty, które mogą także młodszym zaoferować jakieś dodatkowe rozrywki 🙂

 8. Automator

  Mniejsze hotele muszą pracować nad formą. Dlatego śa bardziej zadbane i przytulniejsze. Nawet w naszych „górach” spotykam się z mniejszymi hotelikami w których istnieje „negocjacja” wszystkiego. Możemy stworzyć sobie pakiet, który nam odpowiada.

 9. sprawdź

  Trafić dziś rzeczywiście dobrego bloga nie jest takie łatwe, dlatego cieszę się, że cię odnalazłem

  1. Charmante Author

   Uuuuuu co za komplement 😉

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close