Skip to main content

Współpraca

Od wielu lat pracuję przy obsłudze klienta i cały czas się tego uczę. Forma reklamy, ludzie i trendy nie tylko w turystyce się zmieniają. Świat idzie do przodu a my musimy za nim podążać. Moje doświadczenie dwudziestoletnie pozwala mi na ocenę poziomu usług w obiektach użyteczności publicznej a szczególnie w handlu, hotelach i restauracjach. Uwielbiam testować, sprawdzać, oceniać.

Lubię i interesuje mnie wszystko to, co dotyczy turystyki. Jestem agentką turystyczną, specjalizuję się w wycieczkach z All inclusive do dobrych i sprawdzonych hoteli powyżej czterech gwiazdek.

Jestem również rezydentką w apartamentach w Sopocie – obsługuję turystów podczas ich pobytu w danym obiekcie.

Jeżeli uważasz, że możesz coś ze mną stworzyć, masz pomysł na współpracę to jestem otwarta na wszelkie sugestie i propozycje.

Może to być wyjazd sponsorowany, może to być test tajemniczego klienta. A może napisać coś ciekawego na temat Twojej firmy i produktu po ówczesnym przetestowaniu według zachowanych zasad etyki.

Co chciałabym zrealizować i o czym napisać?

  • nauczyć się profesjonalnych zdjęć przyrody podczas podróży
  • asystować przy pilotażu wycieczki objazdowej
  • podejrzeć pracę marketingowca u TO
  • pracować jako stewardesa przez jeden dzień
  • wyglądać jak milion dolarów podczas podróży – czy to w ogóle możliwe?
  • usiąść na miejscu pilota w kokpicie samolotu
  • polecieć helikopterem
  • zwiedzić Europę kamperem
  • opisać wszystkie zawody w turystyce – w zamian proponuję reklamę Twojej osoby wraz z kontaktem:  zobacz

Największym moim marzeniem jest zrealizować projekt, który uszczęśliwiłby dzieci z domu dziecka w Gdańsku. Zasponsorować kilkudniowy wyjazd do parku rozrywki w Europie – przejazd, nocleg, atrakcje. Z chęcią z małą firmą, która chciałaby się wypromować. Ponieważ jest to moim marzeniem od kilku lat, proszę o niekopiowanie tego pomysłu do swoich celów. Jest to projekt autorski i zastrzegam sobie do niego pełne prawo.

Kontakt

e-mail: charmantowe@gmail.com
Tel. 515 683 322

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close