Skip to main content

Plaka Forest – pawi raj na wyspie Kos

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz8

 1. Paulina

  Pierwszy raz słyszę o tym lesie 🙂 Ciekawe miejsce !

 2. Katarzyna

  W ogóle jakby się nie przejmowały, że ktoś przyszedł je odwiedzić! To ich miejsce 🙂

 3. sabina

  Aktualnych informacji nie mam, bo nigdy tam nie byłam niestety :). A szkoda, chętnie porobiłabym i ja zdjęcie pawiom, są zjawiskowe. A Twoje zdjęcia są bardzo fajne :).

 4. Inga

  Przepiękne miejsce! I te pawie, robią wrażenie

 5. Zołza z kitką

  Pawie to takie piękne, majestatyczne ptaki! Wcale nie dziwię się, że (dosłownie!) królowały kiedyś na królewskich dworach 😉

 6. dorota

  Fotki super. Tylko szkoda, że ptaki nie pokazały swoich pięknych piór

 7. Pawel

  Hej, byłem tam dzisiaj! Las z pawiami to magia!!! Niestety nigdzie się nie mogę doczytać ile ich tam jest osobiście spotkałem ich około 40-50 szt. Przynajmniej tak mi się wydaje ?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close