Skip to main content

Incekum Beach Resort Turcja – dzieci tu rządzą

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz5

 1. Kosia

  Super propozycja. Chyba zweryfikujemy nasze plany na urlop last minuty 🙂 🙂

 2. cjacht

  Hm…a na jaki okres czasu tam byliście, bo w artykule tego nie ma, albo mi gdzieś umknęło. Czy koszta związane z takim wyjazdem są duże czy jednak takie bardziej znośne? Planujemy z chłopakiem urlop na przełomie września/października i wyszła propozycja wyjazdu do Turcji. Osobiście się trochę obawiam samego wyjazdu jak i kosztów z nim związanych. Ale patrząc na zdjęcia i Twój opis wszystko wydaje się jak najbardziej ok.

  1. Monika Author

   Proponuję zorientować się w biurze podróży jak wygląda cenowo pobyt w Turcji – sugeruję hotele od 4*. Określić też preferencje i oczekiwania co do pokoju, infrastruktury. W opcji all inclusive nie płacisz za nic w hotelu prócz dodatkowych usług. Drobne na wycieczki, na wynajem samochodu, czy wypady na miasto, pamiątki, również trzeba wziąć pod uwagę. Nie wiem na co się nastawiacie, więc ciężko mi doradzić w tym temacie. My kupiliśmy wycieczkę w opcji first minute, więc i inne były ceny. Za dwójkę dorosłych i dwójkę dzieci zapłaciliśmy na tygodniowy pobyt 8700 pln.
   Obecnie za dwójkę do tego hotelu cena to ponad 5 tys.pln.
   Pozdrawiam 🙂

 3. Anja

  Jakie piękne miejsce! Aż chce się jechać!
  W tym roku jednak ze względów bezpieczeństwa odpuszczamy…
  Pozdrawiam i mam nadzieję do częstszego przeczytania 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close