Skip to main content

Hotel Grand Bay – walka o pokój

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz4

 1. automator

  Ciekawe wspomnienia, a powiedz mi jak w łazience wyglądało wykończenie źle poskładane kafelki czy co ?

  1. Charmante Author

   Przykład umywalki wkomponowanej w kafelkach. Nie mam pojęcia co to za papka, ale niechlujne nałożenie materiału w odległości ok 1-2 cm. Po rozpakowywaniu swoich kosmetyków rzuciło się mocno w oczy. Na filmie tego nie widać, bo na tym akurat się nie skupiałam. Trzeba byłoby samemu to zobaczyć by ocenić. W życiu czegoś takiego nie widziałam. I na pewno nie w 4* hotelu.

 2. Piotr

  Może następnym razem pokusisz się o napisanie jakiegoś skryptu, jak rozmawiać w recepcji hotelu aby otrzymać to, za co się zapłaciło. Jesteś z branży, to dla Ciebie to zwykła rozmowa, ale nie każdy wie, na co zwrócić uwagę przy wyborze pokoju, czy może jakich odpowiednich słów dobrać.

  1. Charmante Author

   Dziękuję za komentarz – Twoje sugestie wezmę pod uwagę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close