Skip to main content

Funclub kontra Oskar

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz9

 1. Narciarz

  Fajna sprawa, szczerze nie miałem nawet pojęcia, że wycieczki autokarowe tak się zmieniły. Sam tak jak mój przedmówca ostatni raz podróżowałem tak w szkole, ale z tego co widzę można bez problemu wysłać dzieciaki w taką podróż, lub wybrać się z nimi.

 2. wczasowicz

  Podzielam zdanie o byciu „zamkniętym w puszce”:) To raczej nie dla mnie. Najlepiej wspominam wyjazdy z niewielką grupą osób – 2,3 wtedy robimy co chcemy i kiedy chcemy, łatwiej się też dogadać. Np trafiliśmy na piękne miejsce w Grecji, plaża, obok jeziorko ze słodką wodą i bez innych ludzi w pobliżu. Spędziliśmy tam 4 dni. Wycieczka objazdowa gdzie ktoś mi ma mówić co jest warte zobaczenia to raczej nie dla mnie:)
  Fajny wpis.

 3. Szymon @ Znajkraj

  Gdzieś tam pisałaś o luksusie, top organizacji, wygodzie… Nie widzę tego niestety w żadnym z tych autokarów, nie widzę tego w konieczności siedzenia w nim kilka dni, dzielenia zamkniętej przestrzeni z kilkudziesięcioma osobami… 🙂

  Rozumiem, że to nie Twój styl, ale jeśli nie luksusu, to na pewno więcej wolności można sobie urządzić jadąc… rowerem… 🙂

  Pozdrowienia, szczęśliwych podróży 🙂

  1. Charmante Author

   Tak, luksus jak na nasze warunki to to niestety jest – w porównaniu do tego co nam organizatorzy proponują. Natomiast jeśli chcemy takich ekstrawaganckich podróży możemy sobie luksusowy kamper zamówić za grube miliony lub wynająć za dobre pieniądze. Wówczas mamy wszystko w jednym – luksusowe wnętrze, kibel i miejsce na własność, a do tego jeszcze i wolność. Niestety ale to portfel rządzi naszymi wyborami.
   PS. Dobry rower też kosztuje 😉

 4. Ecocomfort

  Jakoś nie ciągnie mnie do wycieczek autokarowych .Wolę sam jeździć samochodem a najlepiej odpowiada mi samolot.Ale dzięki za takie informacje nigdy nie wiadomo czy się nie przydadzą.

 5. Reishi

  Nie lubię jeździć na wycieczki autokarem. Najlepiej jest samolotem, choć
  i tu są pewne wady, bo nie można podziwiać widoków z ziemi.

 6. Pawel

  Polecam zdecydowanie funclub. Nie ma co porównywać to trochę jak porównanie lotu z katar Airlines….

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close