Skip to main content

Jarmark przedświąteczny pachnie…?

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz4

    1. Charmante Author

      Jeżeli jesteś z Trójmiasta to w Gdyni w czasie sylwestrowej zabawy również będą raczyć tym smakołykiem.

  1. Pewnie, że miał klimat – widać to nawet po samych zdjęciach 🙂 jak teraz na nie patrze, to aż wracam myślami do klimatu świąt, jak dla mnie jarmark był wspaniały, a do Berlina nie ma co porównywać. Nasze najlepsze.

  2. ewelina86

    te ciasta kominkowe są przepyszne:) dopiero tutaj zobaczyłam nazwę, bo jadłam coś takiego w Zakopanym i tam nazywali kołacz to ciastko. Ale to to samo było. A nigdzie indziej nie mogłam tego znaleźć pod nazwą kołacz, a przynajmniej nie w takiej postaci.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close