Skip to main content

Hotel Grand Bay Beach Resort – infrastruktura

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz8

 1. automator

  Piękne zdjęcia. Sam chciałbym na takie podróże wyjechać.

  1. Charmante Author

   Polecam być w programie lojalnościowym http://charmante.com.pl/flexcom-swiat/ i robić codzienne zakupy w punktach oznaczonym logiem tej firmy, a po uzbieraniu rabatów wydać u partnerów flexcom np. w biurze podróży 😀

 2. Wolando

  Bardzo fajna fotorelacja, bardzo zazdroszczę, że miałaś okazję tam być. Kto wie, może w przyszłości ja będę miał czas i pieniądze na takie coś. Pozdrawiam serdecznie!

  1. Anna

   W przyszlym roku mysle, ze wybiore sie do tego hotelu 🙂 pozdrawiam serdecznie!

 3. Marek

  Bardzo ładne miejsce. Mam nadzieję, że mi przyjdzie kiedyś odwiedzić podobne. Zdjęcia też nie banalne, są na prawdę bardzo dobrej jakości. Czekamy na kolejne zdjęcia z podróży.

 4. Syneko

  Tak pięknie i tak pusto. Z pewnością tam pojadę. Zdjęcia były dobierane, czy tam naprawdę jest tak mało osób?

 5. Vernick

  Piękne zdjęcia super miejsce na wypoczynek nie ma tłumu w morzu ani na plaży.Chętnie zwiedzę ten piękny zakątek.

 6. Marek Masalski

  Fakt, najlepsze zdjęcia wychodzą w słoneczny dzień, zwłaszcza jeśli słońce jest już nieco niżej na horyzoncie. Wtedy faktura cieni jest rewelacyjna :).
  Piękny hotel! Pozdrawiam 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close