Skip to main content

Droga na Kissamos – Kreta

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz8

 1. Maciek

  no niestety drogi szutrowe są bardzo ciężkie do przejechania. pamiętam, jak kilka lat temu wjeżdżałem na Balos… chyba z 2 godziny z prędkością 5km/h żeby nie uszkodzić wypożyczonego auta 😀

 2. Sławek

  Piękne miejsce i super zdjęcia przywieźliście 🙂 widzę, że benzyna też w dobrej cenie a my narzekamy w Polsce hehe. Ja miałem przygodę z wypożyczonym samochodem w Tunezji jak uznaliśmy, że pojedziemy zwiedzać… Saharę. Nasz samochód Renault Thalia nie poradził sobie z temperaturą i musieliśmy robić przerwy, żeby nie ugotować samochodu i samych siebie 🙂 Cała wycieczka była przez to trochę męcząca.

  1. Charmante Author

   Przydatna to informacja – dzięki 🙂

 3. Grzech

  Fajne zdjęcia, wygląda interesująco. Sam planuję Grecję w przyszłym roku. Z ciekawości, ile kosztuje wynajem terenówki?

  1. Charmante Author

   Zazwyczaj to koszt 50-55 euro/ dobę z pełnym bakiem, który trzeba uzupełnić przed oddaniem.

 4. Marek

  No niestety, ale wypożyczenie samochodu to jedyny sposób aby się tam przemieszczać. Ja 2 lata temu byłem w z kumplami ze studiów i jak się zrzuciliśmy na wynajem to wyszło wcale niedrogo. I nieporównywalnie wygodniej niż tułanie się autobusem wszędzie.

 5. malwa

  Szukając informacji na temat Krety i przez przypadek trafiłam na tą stronkę i to był doskonały traf 🙂 Poprzez zamieszczone zdjęcia i opisy podróży łatwiej jest zaplanować gdzie i jak spędzić wymarzony urlop.

 6. Olek

  Piękne miejsce, zazdroszczę. Najlepsze są właśnie takie nieturystyczne miejsca odkrywane niejako przez przypadek. To jest cały smak podróżowania. Nigdy nie wiesz co Cię może spotkać.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close