Skip to main content

Port w Kissamos – Kreta

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz10

  1. Charmante Author

   Dzięki 🙂

 1. Leszek

  Super zdjęcia i piękne miejsce, aż chciałoby się pojechać

  1. Ania

   Do Grecji przez Szwecję? Też można 🙂

  2. Charmante Author

   Jeśli da radę to dlaczego by nie? 😉

 2. Pawel

  Bardzo mi te informacje pomogły, bowiem planuje właśnie wakacje na Krecie. Zjechałem już całą Chorwację, Czarnogórę i Włochy, teraz czas na Kretę. Czy wspomniany tu port obsługuje połączenia promowe osobowe?

 3. Kreta to najczęściej odwiedzana wyspa przez turystów. Zwłaszcza młode małżeństwa. Półwysep Rodopou mnie zwłaszcza zainteresował bo należę raczej do dzikich podróżników. Czy bez obaw można tam się wybrać? Czekam z niecierpliwością na jakieś newsy , zdjęcia z tego miejsca.

  1. Charmante Author

   Nie tylko młode małżeństwa co celebryci świata. Kreta jest bardzo komercyjna, dzikość można znaleźć wysoko w górach, znaleźć niewydeptane ścieżki, jest bezpiecznie. Kreteńczycy do turytów nie są agresywni.

 4. Ania

  Na Rodopu mozna sie spokojnie wybrac nawet samochodem. I doswiadczyc dzwoniacej w uszach …ciszy. polecsm ten region, bo chociaz szalenstw sie pewnie nie doswiadczy, to spokoj tych okolic jest genialny! A jak ktos chce szalec, to moxna podjechac do Chaniá lub Agia Marina!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close