Skip to main content

Dom Sushi – Sopot – wart groupona?

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz4

 1. Łukasz

  Ok, pytanie do autora – jak myślisz co będzie dalej?

  1. Charmante Author

   Nie mam pojęcia. Z informacji uzyskanych od obsługi za jednym razem sprzedają ofert na 10-15 tys kuponów. Na moje kolejne pytanie – czy to się opłaca usłyszałam, że na chwilę obecną tak. Z tego co się orientuję i słyszałam od innych przedsiębiorców, to zazwyczaj ich znajomi zbankrutowali właśnie przez groupona (różne branże). Ale z tego co wiem Dom Sushi trzyma się świetnie.

 2. Anka

  jak wygląda posiłek z groupona? jest napisane że to pływające talerzyki. Obsługa z góry ma założone co poda czy można na prawdę wybrać sobie z karty co i ile się chce?
  Pozdrawiam

  1. Charmante Author

   Kwota opiewająca przykładowo na 75 pln jest sumowana z tych talerzyków. Każdy kolor ma swoją cenę. W karcie menu masz podane ceny np. czarny talerzyk 19 pln. Talerzyki pływają dookoła stołu a ty sobie wybierasz, który chcesz. Ale zanim podejdziesz do konsumpcji zapoznaj się z cenami tych potraw. Oceń w głowie ile mniej więcej wyjdzie tych talerzyków by zmieścić się w kwocie groupona i smakuj z przyjemnością 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close