Skip to main content

Chania – Wenecka uwodzicielka

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz7

 1. Róża

  Pomijając, niektóre widoki to jednak łał, piękne okolice. Sądzę, że jest naprawdę nastrojowo jak wieczorem wyjdzie się nad nabrzeże pochodzić? Pewnie miasto jest pięknie oświetlone nocą.

 2. podróże

  Zgadzam się – widoki naprawdę przednie. Chociaż z Wenecją za bardzo wiele wspólnego nie ma, ale swój wyjątkowy klimat napewno.

  1. Charmante Author

   Chania w XIII wieku została założona przez Wenecjan więc ma bardzo wiele wspólnego 😉

 3. Darek

  Większość miast nad morzem Adriatyckim została założona przez Wenecjan, lub miało z nimi dużo wspólnego. Korcula na wyspie Korcula, na przykład. Co do samej Wenecji, to już klasyka sama w sobie. Na każdą okazję. Zakupy, wakacje czy np. podróż poślubna i zdjęcia ślubne tylko w Wenecji. Jak ostatnio choćby George Clooney.

 4. Bardzo zaciekawił mnie Twój post, dobrze coś takiego poczytać.
  Dziękuję za cenne porady. Zdjęcia ciekawe, szkoda, że nie trafiliście na greckie wesele 🙂 Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close