Skip to main content

UWAGA na oszustów!

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz11

 1. ASOS sukienki

  Jestem w szoku, cyganie to mają już opanowane chyba wszystkie możliwe sposoby na wyłudzenie pieniędzy :). Powinnaś od razu zadzwonić na policję, po to ona jest – sama się tego uczę i gdy tylko mogę dzwonię coś zgłosić.

 2. Marcin

  Ileż to już razy słyszałem coś podobnego, najgorsze jest to, że człowiek mimo iż wie o takich rzeczach, to w momencie gdy coś się takiego dzieje, jakoś nie wpada na to, że to oszustwo, dopiero po jakiejś chwili do niego to dochodzi, przynajmniej ja tak mam… A jeśli chodzi o policje, to pewnie przyjmą zgłoszenie, ale ciężko będzie coś z tym zrobić, powiedzą że przecież tak na prawdę nic się nie stało, nikt nie jest poszkodowany, mała szkodliwość czynu bla bla bla…

 3. Reishi

  Nienawidze oszustów. Cygani sami zgotowali se taki stereotyp.
  Swoją drogą:
  Samochód też pewnie skradziony.

 4. Wojtek

  Nie chcę wyjść na rasistę ale jak kogoś przypominającego mi cygana – od razu zapalają mi się wszystkie lampki ostrzegawcze. Po prostu nie mam miłych doświadczeń z tymi ludźmi. Co do policji to jeżeli stali w niewłaściwym miejscu to co najwyżej mandat by im dali.
  Najlepiej skiwitował to jeden mój znajomy który sam jest Romem:
  „Wiesz jak zrobić żeby cygan cię nie okradł? Każ mu klaskać”

 5. Robert

  Ja bym się chyba jednak wybrał na policję. Może zgłosił próbę oszustwa, wyłudzenia. Trzeba raz na zawsze ukrócić im ten proceder, żeby przestali sobie robić z Polski cyrk. Może ktoś kiedyś się nimi zajmie. Współczuję sytuacji i wielkie dzięki za to, że mnie przestrzegasz.

 6. KasiaNO

  Trzebe przyznać, że mają coraz bardziej cwane i bezczelne pomysły. Czasem aż ręce opadają!

 7. Kamila

  Kurde, co to się dzieje… w szoku jestem. Ja na Twoim miejscu powiadomiłabym policję, bo nie wygląda to dobrze. Jeśli się tego nie zastopuje to kto wie do czego się oni posuną. Straszne to i smutne.

 8. Sukienka princeska

  Powinnaś iść na policję bez dwóch zdań. Może wreszcie się tym ktoś zajmie, tym bardziej że nigdy nie wiadomo, czy następna sytuacja nie będzie już z jakimiś ofiarami. Skoro bowiem ktoś jest zdolny do takiego czegoś, dlaczego nie miałby być zdolny do czegoś więcej?

 9. Marek

  Dzięki za ostrzeżenie! Myślę że na tym to polega, przerażenie i szok. W takich momentach nikt nie myśli aby zapamiętać rejestracje.

 10. Minecraft

  Nie wiadomo czy byli oszustami może coś się stało, niemniej jednak ja bym problem zgłosił dla czystego sumienia. Tak czy inaczej zjawisko niecodzienne. Chociaż ja już oglądałem w telewizji chyba na tvp1 program w którym opisywano podobne kradzieże i to u nas w naszym kraju. Zdecydowanie zgłoś sprawę o ile już tego nie zrobiłeś.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close