Skip to main content

Wycieczka fakultatywna Nikozja – Lefkara cz.1

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz3

 1. KO247

  Cypr jest tym specyficznym krajem, którym nie ma wytworzonej charakterystycznej dla siebie kultury, czy kuchni, chyba że nie zdążyłyśmy jeszcze tego odkryć. Oczywiście nie włączamy w to dziwacznych nawyków kierowców. W knajpie ogromny omlet z towarzystwie plastrów ogórków i pomidorów, a do tego mrożona kawa na ochłodę. Tamtejsze pomidory podobne są w smaku do naszych polskich koktajlowych – soczyste i słodkie:) Piękny kraj:)

 2. Johny

  Przepiękne miejsce, piękne zabytki i wspaniała kultura. Chciałby się tam kiedyś wybrać, ale niestety narazię mogę poogladać sobie i poczytać na temat Cypru w różnych książkach.

  1. Charmante Author

   To się tylko tak wydaje. Wycieczka zorganizowana na Cypr czasami kosztuje tyle co oferta do Egiptu,lub wypoczynek nad naszym Polskim morzem. Warto zwiedzić tą magiczną wyspę, każdemu ją bardzo polecam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close