Skip to main content

Tradycje biesiadne, ryby i coś tam jeszcze – Kreta

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz14

 1. Marta

  Czytam, czytam i w myślach odbywam ponowną podróż do tego cudownego miejsca, jakim jest Kreta 🙂 Jak dobrze powspominać.

 2. Gordon

  Ciepełko, myślałem aby wybrać się z żoną, byliśmy na krecie. Nic nas nie rozczarowało. Świetna kuchnia, nawet wegetarianie zadowolą swoje kubeczki smakowe.

 3. Bartek

  Właśnie w tym roku byłem na wakacjach na krecie i właśnie fajnie sobie powspominać te potrawy 🙂 Idealnie to wszystko opisałaś.

 4. BKD Home

  Tak blisko są te dwie wyspy, a tak różnie prezentują podejście do życia i kulturę.

 5. Zenek

  Taka rada na przyszłość, pisz najpierw posty w wordzie, a potem kopiuj do bloga, na bank nie stracisz swojej ciężkiej pracy:)

  1. Charmante Author

   Mądrzejsza po szkodzie 😉

 6. luzfan

  Ciekawe, że przez pryzmat smaków odwiedzane miejsca mogą długo pozostać w pamięci. Może dlatego, że próbujemy te same potrawy po powrocie i odkrywamy różnice…

 7. Monika

  Bardzo ciekawie to wszystko opisałaś. Różne smaki pozwalają przypomnieć sobie odwiedzane miejsca i to jest piękne 😉

 8. SnowNation

  Miło mi było trafić na Twój artykuł o greckich smakołykach – zwłaszcza, że uwielbiam śródziemnomorską kuchnię, a po drugie miałem okazję być kilka lat temu na Krecie na wakacjach. I potwierdzam – wieczorne biesiady Greków są niesamowite – gdy słońce zachodzi całe rodziny wychodzą na ulice, do ogrodów, do knajpek – wszędzie jest gwarno i wesoło. Z racji, że byłem w październiku albo listopadzie pamiętam jeszcze, że wszędzie było pełno cytrusów!

 9. Kulinarna

  Super artykuł. Ja planuję wyjazd na Kretę w przyszłym roku. Jakoś nie do końca byłam do tego pomysłu przekonana, ale czytając Twoje teksty moja wyobraźnia odpłynęła w opisywane przez Ciebie miejsca i chyba nie pozostaje mi nic innego, jak się tam udać. W końcu nie jest to jakiś powalający na kolana wydatek.

  1. Charmante Author

   Kreta jest w miarę tania, jeśli się wcześniej zaplanuje lot i znajdzie miejsce do spania w dobrej cenie to można sporo zaoszczędzić. Są takie osoby jak jak, które lubią wygodę by niczym się nie przejmować podczas podróży bo czasu na zwiedzanie jest zwykle za mało, więc płacę więcej. Dlatego na mojej stronie przeczytasz opinie o hotelach, regionach jak i są linki do stron tanich lotów jak i wyszukiwarki hoteli, które są sprawdzone i które też polecam. Dla każdego coś mam nadzieję ciekawego i pomocnego.

 10. Sylwia

  Wspaniale opisane! Zbieram informacje i chłonę , lecę z mamą na Kretę w czerwcu i właśnie zatrzymujemy się w Kolymbari. Chciałyśmy spokoju i zapachów, lokalnego klimatu i widzę, że to był strzał w dziesiątkę.
  Pozdrawiam!:)

 11. Renata

  Bardzo ciekawie piszesz. Szkoda, że kilka dni temu nie trafiłam tutaj, nie miałabym dylematów gdzie lecieć.
  Mimo wszystko informacje, które podałaś, przydadzą się na Chalkidiki .

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close