Skip to main content

Sougia i Paleochora – dwie sąsiadujące wsie

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz9

 1. Janek

  W takich właśnie wioskach można poczuć prawdziwy klimat zwiedzanego Kraju … Zawsze przy okazji wycieczek staram się zaglądać do mniejszych miejscowości w poszukiwaniu kultury danego regionu..

 2. Anastazja

  Ciekawy wpis i ładne zdjęcia 🙂 Zastanawia mnie to, że w tym roku bardzo dużo pisze się i mówi o wczasach w Grecji. Mnóstwo moich znajomych była tam w tym roku. Dziwi mnie, zazwyczaj taką popularnością cieszyła się Chorwacja czy Włochy, a teraz Grecja. Wiesz może z czego to wynika? Może atrakcyjne ceny w tym roku były?

  1. Charmante Author

   Grecja od zawsze była chętnie odwiedzana przez turystów i uwielbiana przez celebrytów. Mogłabym powiedzieć, że Malta w tym sezonie była pionierem pod względem popularności. Jeśli chodzi o mnie to od zawsze byłam zakochana w Grecji, dlatego też zwiedzam wszystkie wyspy po kolei, stąd moje wpisy na blogu 🙂

 3. sklep górski

  I to jest najlepszy sposób na poznanie danego kraju- nie jakieś wielkie turystyczne miejscowości i wielkie hotele, bo one wszędzie są podobne i jednako nudne. Aby poznać klimat, kulturę i ludzi warto właśnie zwiedzać takie małe miejscowości i rozmawiać z ludźmi.

 4. Franek

  Świetne zdjęcia, aż zachciało się tam pojechać:)

 5. Wyrazista

  Niesamowite miejsca, w sam raz dla mnie. Wolę odpoczywać za granicą w takich spokojnych miejscowościach. Nie znoszę kurortów przepełnionych turystami.

 6. Tereska

  Uwielbiam Grecję, przepiękne miejsce i widoki, miejscowa społeczność przyjaźnie nastawiona do turystów. Rok temu odwiedziłam wyspę Korfu i już planuje kolejną wycieczkę na Rodos.

 7. klaudia

  Nigdy jeszcze nie byłam w Grecji i pora to nadrobić! Piękne zdjęcia!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close