Skip to main content

Pilot wycieczek

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz9

 1. światoholiczka

  Na pewno bardzo ciekawa praca, związana z podróżami, to niebywały plus. Niestety sama nie zdecydowałabym się na taką pracę, a to wszytko po jednych wakacjach spędzonych jako opiekun na obozie. Wiem, że to zupełnie inne działki, ale jednak kiedy patrzy się na to wszystko z boku to mysli się „ale fajnie! podróżuje i jeszcze mu za to płacą!” No coż:p

 2. Maria

  Ciekawy sposób na zarabianie. Ale nie wiem czy bym tak potrafiła

  1. Monika Author

   Nie kazdy jest stworzony do tego zawodu jak i do innych – trzeba zwyczajnie mieć i charakter i predyspozycje 😉

 3. Gadulec

  Też przez prawie rok byłam liderką wyjazdów głównie do Azji płd-wsch – to były mniejsze grupy, ale i tak niektórzy ludzie dawali w kość. Nawet napisałam o tym tekst „ciemne strony pracy marzeń”. Oczywiście pojawił się też drugi „za co kocham swoją pracę”. Jak wszystko w życiu – nawet taka praca ma swoje plusy i minusy. Ja przekonałam się na własnej skórze, że nie mogłabym być tylko i wyłącznie pilotem wycieczek. Mogę jeździć gdzieś z grupą raz na kilka tygodni/miesięcy, ale nie chcę robić tripów jeden po drugim.

  1. Monika Author

   W wolnej chwili zajrzę do ciebie i poczytam te ciekawostki 🙂

 4. Ilona

  Praca w turystyce (czy to pilot, rezydent, czy pracownik obsługi hotelowej) to ciężki kawałek chleba. Niestety, nie są to (jak każdy myśli) wakacje non stop.

  1. Monika Author

   Ale cała reszta widzi to inaczej, sami zainteresowani również, dopóki nie zmierzą się z rzeczywistością.

 5. dorota

  Niesamowicie ciążką pracę wykonujesz. Zarobki są zadowalające chociaż?

 6. Andrzej

  Ludzie jakie egzaminy? Jaki identyfikator? Większych pier.. ł dawno nie czytałem. Artykuł z 2018 r. czyli dawno po uwolnieniu zawodu. Wystarczy niekaralność i średnie wykształcenie. I biuro, które cię zatrudni.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close