Skip to main content

Club Hotel Riu Vistamar – Gran Canaria

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz2

 1. Marysia

  Cześć
  Dzięki za miłe zdjęcia. W zeszłym roku na weekend majowy byłam w hotelu na Fuertaventurze Melia Goriones. Pojechałam tam przede wszystkim dlatego, że mój mąż i moje dzieci uprawiają kitesurfing i windsurfing. W tych celach to miejsce jest fajne. Co potwierdza fakt, że co roku odbywają się tutaj mistrzostwa świata w tych dwóch dyscyplinach. Zazwyczaj jest to w lipcu, można pojechać by pooglądać surferów 🙂

  Jednak poza tym z perspektywy kobiety, to miejsce jest przeciętne do wypoczynku. Przede wszystkim przez silne wiatry, które są zbawienne dla sportowców. Dla wypoczywających to spory dyskomfort. Wiatry są bardzo silne.

  Pozdrawiam ciepło

 2. Surfer

  Miałem okazję obserwować mistrzostwa w kitesurfingu na Gran Canarii i zgadzam się w 100% to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close