Skip to main content

Warto wiedzieć

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz5

 1. Kamson

  Jaki dekalog 🙂 Fajnie mi się to czytało, trochę z przymrożeniem oka 🙂

  Pozdrawiam

  1. Charmante Author

   Dziękuję za wpis. Zajrzałam do Ciebie i Twoja strona również jest interesująca, coś ala Fashionelka 😀

 2. Justyna

  Elementy z butami w górach oraz jeździe samochodem to powinna być podstawa uczona w szkołach… aż wierzyć mi się nie chce jak dużo ludzi wciąż naraża życie i zdrowie swoje i innych takimi rzeczami.

  1. Charmante Author

   Zdarzają się sytuacje,że przecieram oczy ze zdumienia. Ludzie uważają, że jak są na wakacjach to mogą wszystko. Czasami brakuje użycia rozumu. No, ale w końcu jak są wakacje to jest fun.

 3. Marek Masalski

  Przed odwiedzeniem danego miejsca warto jest zaczerpnąć nieco informacji na temat podstawowych zasad jakie panują w tym kraju. Przed swoimi wyprawami zawsze sprawdzam jak to jest z rozbijaniem namiotu, okazuje się że na Cyprze „fifty fifty”:) No ale w Tatrzańskim Parku Narodowym też podobno nie wolno….

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close