Skip to main content

Hotel Lord – mniamciu

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz5

 1. Gruby

  Hotel Lord jest na prawdę piękny, nie tylko z zewnątrz ale i w wewnątrz. jeden minus to trasa zaraz przed wejściem do hotelu. Nigdy tam nie byłem, ale z tego co zaprezentowałaś prezentuje się dobrze. Powiedź czy w środku słuchać samochodu, które jeżdżą na zewnątrz?

  1. Charmante Author

   Nie miałam problemu z zaśnięciem, na szum samochodów zwróciłam uwagę gdy otworzyłam okno. Ale nie ma takiej potrzeby, klimatyzacja działa idealnie, nie buczy. Dobrze się tam czułam, strasznie dopieszczona. W porównaniu cenowo i standardem do np. Orbisu Posejdon w Gdańsku to niebo a ziemia. Jeśli chodzi o parkowanie jest parking po drugiej stronie ulicy. Polecam wszystkim.

 2. Horeca

  Hotel świetnie się prezentuje. Również nie odwiedziłam jeszcze tego miejsca, ale z tego co pokazałaś – warto ;)Pozdrawiam

 3. Vernick

  Nie miałem okazji odwiedzić tego hotelu ,ale po samych zdjęciach sądząc to samo wnętrze niesamowite a jak jeszcze obsługa wspaniała to jest warty polecenia.

 4. Elwira

  Hotel wygląda rewelacyjnie. Wspaniałe, przytulne wnętrza i ładne oświetlenie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close