Skip to main content

Poros – port, wąwóz, info

Ludzie są mi potrzebni do tego by oddychać. Nie ma nic piękniejszego niż usiąść pośród tłumu i patrzeć na nich moimi oczami. Relacje, emocje, i ta zagadka kim mogą być i jak wygląda ich życie. Kocham pasjonatów, mądrych ludzi, lubię nowości i uczyć się tego życia od nowa. Podróże są częścią mnie, odbieram je na innym poziomie świadomości. Zapach miejsca utrwala mi się głęboko w pamięci... Więcej dowiesz się w zakładce " o mnie"

Website: http://www.charmante.com.pl

Sprawdź także

Komentarz6

 1. Niebiańska

  Bardzo przyjemny blog – sama uwielbiam podróże, a dzięki temu wpisowi mam kolejną ciekawą miejscówkę do sprawdzenia!

  1. Charmante Author

   Dziękuję 🙂 i powodzenia w realizacji 🙂

 2. Paweł

  Zazdroszczę wycieczki! Szkoda, że ten rok się szykuje wyjątkowo napięty, chciałbym znaleźć chociaż dwa tygodnie na podobny wyjazd.

  1. Charmante Author

   Wystarczy tydzień 😉 sądzę, że raz w roku da radę, tym bardziej, że wycieczki na początku sezonu bądź na końcu są znacznie tańsze.

 3. Ania

  Ja jestem zakochana w słowiańskiej części Bałkanów, głównie w Chorwacji. W Grecji byłam, ale tak bardzo sztampowo – Akropol, Meteory itp. Poczytałam i pooglądałam trochę Twoich wpisów na blogu i widzę, że jednak koniecznie muszę zaplanować sobie grecką objazdówkę poza głównymi szlakami turystycznymi… Pozdrawiam

  1. Charmante Author

   Cieszę się, że mogłam Cię czymś zainspirować. Jeśli będziesz miała jakieś pytania – śmiało pisz maila. Pozdrawiam 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r. więcej informacji

http://charmante.com.pl/polityka-prywatnosci/

Close